Úrazové pojištění

Jednoduché rizikové pojištění (FLEXI RISK)

Máme slevu 26 % pro všechny, kteří dodržují zdravý životní styl. Tento typ pojištění je vhodný především pro mladé aktivní lidi bez rodiny, kteří si chtějí užívat a přitom mít potřebné krytí v případě potřeby. Pokud se nemáte na koho spolehnout, tak vám zároveň pomůžeme udržet životní standard i v případě nemoci nebo úrazu.

Na naše pojištění se můžete spolehnout i v případě, že chcete zkusit nějaký adrenalinový sport. Jdeme s dobou, takže vše co potřebujete, můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova online. Vždy víte za co přesně platíte, výplatu dostanete hned po doložení zprávy od lékaře u prvního vyšetření. Navíc neplatíte žádné poplatky a pojištěni můžete být již od druhého dne.

Rizikové pojištění pro každého (NA PŘÁNÍ)

Pojištění NA PŘÁNÍ vás ochrání v případech úmrtí, zranění, nemoci či dalších rizik. Nastavíme vám pojištění tak, že i v případě poklesu nebo úplného výpadku příjmu v důsledku nemoci vás nebude trápit nedostatek peněz. Udržíte si navyklý životní standard a zajistíte svou rodinu.

Jak už vyplývá z názvu pojištění, můžete si ho poskládat podle vašich preferencí. Důležité je určitě pojištění v případě úmrtí, invalidity, vážných úrazů nebo nemoci. Důležité je být připraven v případech, které mohou mít na váš život dlouhodobější následky. Dlouhodobá nebo opakující se pracovní neschopnost, invalidita zapříčiněná nemocí, trvalé následky po úrazu, to jsou zásadní situace, pro které je vhodné se pojistit v první řadě. Zajistíme, aby vaše pojištění bylo nastaveno tak, že vás bude dostatečně chránit a přitom nebudete muset za něj platit horentní sumy.

Výhody pojištění NA PŘÁNÍ:
-jednoduchost a srozumitelnost
-cenová dostupnost (bez minimálního pojistného)
-srozumitelné pojistné podmínky
-výhodnější pojištění nejzávažnějších rizik
-zdarma za vás zaplatí náklady na zotavení
-odmění vás za věrnost
-přizpůsobí se i splácení úvěru
-můžete tvořit finanční rezervu a odkládat si část volných peněz

Úrazové pojištění můžete kombinovat i s pojištěním pro život >>

Volejte

+420 602 123 696

Jsme strategickým partnerem České spořitelny, dokážeme klientům zprostředkovat kontakt na našeho specialistu v případě zájmu o úvěry a hypotéky, včetně zprostředkování informací o stavebním spoření nebo doplňkovém penzijním spoření u ČS.

Menu
Call Now Button