Životní pojištění

Životní pojištění pro celou rodinu (FLEXI)

Pojištění vaší rodiny si můžete v průběhu přizpůsobovat dle aktuálních potřeb. Měnit rozsah pojištění, výši plnění i pojištěné osoby. Pokud se dostanete do vážné životní situace, tak vám pojištění pomůže dorovnat rodinný rozpočet.

Pojištění se nejlépe hodí pro aktivní lidi, kteří uvítají i úrazové pojištění a pojištění rizikovějších rekreačních sportů zdarma. Pokud máte úvěr nebo hypotéku, dokáže naše pojištění sledovat aktuální výši úvěru a stává se tak levnějším. Pro rodiny s dětmi je důležité, aby živitel rodiny byl v případě vážné situace pojištěn a vy jste si tak mohli udržet životní standard.

Komplexní pojištění dítěte (FLEXI JUNIOR)

Pojištění si můžete nastavit přesně podle vašich potřeb i potřeb dítěte. Zhodnocené peníze můžete od 19 let dítěte částečně vybrat a využít na libovolné účely.

Máte jistotu, že váš potomek bude zajišten v případě nenadálých událostí v rodině. Pojištění je komplexní a pojistí vaše dítě pro život, který je občas plný neočekávaných situací.

Tvorba finanční rezervy pro případ nemoci nebo úrazu (PERSPEKTIVA)

Pojištění s názvem PERSPEKTIVA pojistí případy smrti, úrazu, nemoci a další životní rizika. Kromě jiného vám umožní i tvořit finanční rezervy, vykryje výpadky přijmů a zabezpečí rodinu. Společně pojištění nastavíme přesně podle potřeb, které aktuálně máte, budete tedy využívat jen to, co opravdu potřebujete.

Základ pojištění PERSPEKTIVA tvoří pojištění rizika úmrtí. Navíc si k němu můžete volitelně připojistit také riziko spojené s úrazem a nemocí. Součástí pojištění je i možnost tvořit si finanční prostředky na důchod a využívat výhody v podobě prémií a bonusů. Část pojistné částky můžete investovat do fondů. Můžete vybírat z několika možností investování. Najdeme řešení s menším rizikem investování, pro odvážnější z vás máme i investice s vyšší mírou výnosu.

Životní pojištění můžete kombinovat i s úrazovým pojištěním >>

Volejte

+420 602 123 696

Jsme strategickým partnerem České spořitelny, dokážeme klientům zprostředkovat kontakt na našeho specialistu v případě zájmu o úvěry a hypotéky, včetně zprostředkování informací o stavebním spoření nebo doplňkovém penzijním spoření u ČS.

Menu
Call Now Button