Pojištění auta

Povinné ručení

Pojištění vám uhradí vysoké náklady v případě, že byste způsobili škodu ostatním. Země, pro které pojištění platí najdete na zelené kartě. Pokud zůstanete někde stát s poruchou, tak díky naší asistenční službě, která je v rámci pojištění vám zdarma pomůžeme.

Pojištění se vztahuje na:
-újmu na zdraví nebo usmrcení, kterou zapříčiníte
-poškození věci nebo ušlého zisku

Havarijní pojištění

K povinnému ručení se hodí mít i pojištění havarijní, které vám proplatí škody na vašem autě. Nikdy nevíte, kdy do vás na parkovišti někdo nacouvá a ujede. Pojištění se vztahuje pro celou Evropu. Kromě havárie si můžete připojistit i další rizika jako jsou odcizení, vandalismus nebo poškození auta přírodními živly.

Dobrou volbou je tzv. pojištění NAMÍRU, které je kombinací povinného ručení, havarijního pojištění a nejrůznějších doplňkových pojištění. Rozsah krytí můžete kdykoli rozšířit nebo zmenšit a v jedné smlouvě mít vše, co vy a vaše auto potřebujete.

Ceny se pohybují okolo 2 až 5 % z ceny vašeho nového automobilu a odvíjí se od zvolené spoluúčasti, způsobu využívání vozu a jeho ročníku, místě bydliště a zabezpečení vozidla a rozsahu pojistného krytí.

Odcizení

Pojištění proti krádeži vozidla vám sice vaše staré auto nevrátí, zmírní však finanční následky, které z toho plynou. Podle statistik je krádež vozu po havárii druhou nejčastější pojistnou událostí.

Stejně jako havarijní pojištění, platí pojištění při odcizení po celé Evropě. Cena pojištění se odvíjí od značky, typu, ročníku a zabezpečení auta. Dále se bere v potaz místo bydliště a některá další kritéria.

Živel

Příroda je nevyzpytatelná. Na vaše auto může spadnout strom nebo ho mohou poničit kroupy. Pokud si sjednáte pojištění proti živlům, tak vám škody nahradíme. Je jedno, jestli se vám událost přihodí v ČR nebo jinde v Evropě.

Pojištění se vztahuje na:
-požár a jeho průvodní jevy
-povodeň a zaplavení
-na údery blesku, vichřice, kroupy, sesuvy půd, laviny, zatížení sněhem nebo škody způsobené námrazou
-pád stromu, stožáru nebo sloupu veřejného osvětlení v důsledku výše uvedených pojistných nebezpečí, vyjma tíhy sněhu nebo námrazy

Proti živlům se můžete pojistit takto:
-vyberete si pojištění proti živlu jako jedno z rizik k havarijnímu pojištění
-nebo si ho přidáte jako doplněk k povinnému ručení

Vandalismus

Někteří lidé ničí cizí věci bez důvodu a často na to doplatí i vaše auto, které bylo jen v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Abyste měli i toto riziko pokryté, můžete využít pojištění proti vandalům a škody způsobené jejich řáděním vám proplatíme.

Cena pojištění se odvíjí od značky a typu vozu, stáří a zabezpečení a dle místa vašeho bydliště a některých dalších kritérií. Pokud už ke škodě dojde, tak zavolejte policii, která událost zdokumentuje. Jen tak vám můžeme nahradit vzniklou škodu.

Volejte

+420 602 123 696

Jsme strategickým partnerem České spořitelny, dokážeme klientům zprostředkovat kontakt na našeho specialistu v případě zájmu o úvěry a hypotéky, včetně zprostředkování informací o stavebním spoření nebo doplňkovém penzijním spoření u ČS.

Menu
Call Now Button