Pojištění osob

Jednoduché rizikové pojištění (FLEXI RISK)

Máme slevu 26 % pro všechny, kteří dodržují zdravý životní styl. Tento typ pojištění je vhodný především pro mladé aktivní lidi bez rodiny, kteří si chtějí užívat a přitom mít potřebné krytí v případě potřeby. Pokud se nemáte na koho spolehnout, tak vám zároveň pomůžeme udržet životní standard i v případě nemoci nebo úrazu.

Na naše pojištění se můžete spolehnout i v případě, že chcete zkusit nějaký adrenalinový sport. Jdeme s dobou, takže vše co potřebujete, můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova online. Vždy víte za co přesně platíte, výplatu dostanete hned po doložení zprávy od lékaře u prvního vyšetření. Navíc neplatíte žádné poplatky a pojištěni můžete být již od druhého dne.

Životní pojištění pro celou rodinu (FLEXI)

Pojištění vaší rodiny si můžete v průběhu přizpůsobovat dle aktuálních potřeb. Měnit rozsah pojištění, výši plnění i pojištěné osoby. Pokud se dostanete do vážné životní situace, tak vám pojištění pomůže dorovnat rodinný rozpočet.

Pojištění se nejlépe hodí pro aktivní lidi, kteří uvítají i úrazové pojištění a pojištění rizikovějších rekreačních sportů zdarma. Pokud máte úvěr nebo hypotéku, dokáže naše pojištění sledovat aktuální výši úvěru a stává se tak levnějším. Pro rodiny s dětmi je důležité, aby živitel rodiny byl v případě vážné situace pojištěn a vy jste si tak mohli udržet životní standard.

Rizikové pojištění pro každého (NA PŘÁNÍ)

Pojištění NA PŘÁNÍ vás ochrání v případech úmrtí, zranění, nemoci či dalších rizik. Nastavíme vám pojištění tak, že i v případě poklesu nebo úplného výpadku příjmu v důsledku nemoci vás nebude trápit nedostatek peněz. Udržíte si navyklý životní standard a zajistíte svou rodinu.

Jak už vyplývá z názvu pojištění, můžete si ho poskládat podle vašich preferencí. Důležité je určitě pojištění v případě úmrtí, invalidity, vážných úrazů nebo nemoci. Důležité je být připraven v případech, které mohou mít na váš život dlouhodobější následky. Dlouhodobá nebo opakující se pracovní neschopnost, invalidita zapříčiněná nemocí, trvalé následky po úrazu, to jsou zásadní situace, pro které je vhodné se pojistit v první řadě. Zajistíme, aby vaše pojištění bylo nastaveno tak, že vás bude dostatečně chránit a přitom nebudete muset za něj platit horentní sumy.

Výhody pojištění NA PŘÁNÍ:
-jednoduchost a srozumitelnost
-cenová dostupnost (bez minimálního pojistného)
-srozumitelné pojistné podmínky
-výhodnější pojištění nejzávažnějších rizik
-zdarma za vás zaplatí náklady na zotavení
-odmění vás za věrnost
-přizpůsobí se i splácení úvěru
-můžete tvořit finanční rezervu a odkládat si část volných peněz

Komplexní pojištění dítěte (FLEXI JUNIOR)

Pojištění si můžete nastavit přesně podle vašich potřeb i potřeb dítěte. Zhodnocené peníze můžete od 19 let dítěte částečně vybrat a využít na libovolné účely.

Máte jistotu, že váš potomek bude zajišten v případě nenadálých událostí v rodině. Pojištění je komplexní a pojistí vaše dítě pro život, který je občas plný neočekávaných situací.

Nemoc, úraz a tvorba finanční rezervy (PERSPEKTIVA)

Pojištění s názvem PERSPEKTIVA pojistí případy smrti, úrazu, nemoci a další životní rizika. Kromě jiného vám umožní i tvořit finanční rezervy, vykryje výpadky přijmů a zabezpečí rodinu. Společně pojištění nastavíme přesně podle potřeb, které aktuálně máte, budete tedy využívat jen to, co opravdu potřebujete.

Základ pojištění PERSPEKTIVA tvoří pojištění rizika úmrtí. Navíc si k němu můžete volitelně připojistit také riziko spojené s úrazem a nemocí. Součástí pojištění je i možnost tvořit si finanční prostředky na důchod a využívat výhody v podobě prémií a bonusů. Část pojistné částky můžete investovat do fondů. Můžete vybírat z několika možností investování. Najdeme řešení s menším rizikem investování, pro odvážnější z vás máme i investice s vyšší mírou výnosu.

Volejte

+420 602 123 696

Jsme strategickým partnerem České spořitelny, dokážeme klientům zprostředkovat kontakt na našeho specialistu v případě zájmu o úvěry a hypotéky, včetně zprostředkování informací o stavebním spoření nebo doplňkovém penzijním spoření u ČS.

Menu
Call Now Button